I N H O U D
Stamboom van:
Kwartierstaat:

Van Wynsberghe Philomène

Jongste telg van de stam
Scevenels

Varia:

Parenteel van Arnoldus Cupers

Kinderen van Arnoldus en Anna:
1 Chretien Cupers, gedoopt in 1776 in Kermt (B-3510). Volgt 1.1.
2 Arnoldus Cupers, gedoopt op 18-03-1778 in Kermt (B-3510). Volgt 1.2.
3 Anna Elisabeth Cupers, gedoopt in 1781 in Kermt (B-3510). Volgt 1.3.
1.1 Chretien Cupers, zoon van Arnoldus Cupers (zie 1) en Anna Maria Adriaens. Hij is gedoopt in 1776 in Kermt (B-3510). Chretien is overleden op 08-03-1845 in Kuringen (B-3511), 68 of 69 jaar oud. Chretien trouwde met Anna Maria Derwael. Zij is gedoopt in 1782. Anna is overleden op 21-01-1856 in Kuringen (B-3511), 73 of 74 jaar oud.
Kinderen van Chretien en Anna:
1 Louis Arnoldus Cupers, geboren op 23-03-1812 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.
2 Elisabeth Joseph Cupers, geboren op 11-02-1817 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.2.
1.1.1 Louis Arnoldus Cupers is geboren op 23-03-1812 in Kuringen (B-3511), zoon van Chretien Cupers (zie 1.1) en Anna Maria Derwael. Louis is overleden op 01-04-1860 in Kuringen (B-3511), 48 jaar oud. Louis trouwde, 40 jaar oud, op 04-12-1852 in Stokrooie (B-3511) met Johanna Peumans, 37 jaar oud. Johanna is geboren op 20-09-1815 in Zolder (B-3550), dochter van Lambert Pemans en M.C. Corthouts. Johanna is overleden.
Kinderen van Louis en Johanna:
1 August Joseph Cupers, geboren op 14-05-1847 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.1.
2 Fredericus Eduardus Cupers, geboren op 24-09-1854 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.
3 Maria Catharina Cupers, geboren op 09-07-1858 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.3.
1.1.1.1 August Joseph Cupers is geboren op 14-05-1847 in Kuringen (B-3511), zoon van Louis Arnoldus Cupers (zie 1.1.1) en Johanna Peumans. August is overleden. August trouwde, 31 jaar oud, op 23-04-1879 in Diepenbeek (B-3590) met Anna Catharina Palmers, 28 jaar oud. Anna is geboren op 26-09-1850 in Diepenbeek (B-3590), dochter van Engelbert Palmers en Elisabeth Reyskens. Anna is overleden op 13-05-1928 in Stokrooie (B-3511), 77 jaar oud. Zij is begraven op 16-05-1928 in Stokrooie (B-3511).
1.1.1.2 Fredericus Eduardus Cupers is geboren op 24-09-1854 in Kuringen (B-3511), zoon van Louis Arnoldus Cupers (zie 1.1.1) en Johanna Peumans. Fredericus is overleden op 02-02-1946 in Kermt (B-3510), 91 jaar oud. Hij is begraven op 05-02-1946 in Kermt (B-3510). Fredericus:
(1) trouwde, 24 jaar oud, op 21-08-1879 in Kermt (B-3510) met Anna Maria Josepha Koppers, 29 jaar oud. Anna is geboren op 08-06-1850 in Kermt (B-3510), dochter van Arnold Koppers en Theresia Hendrix. Anna is overleden op 27-12-1900 in Kermt (B-3510), 50 jaar oud.
(2) trouwde, 47 jaar oud, op 17-07-1902 in Kermt (B-3510) met Anna Catherine Martens, 48 jaar oud. Anna is geboren op 24-06-1854 in Sint-Lambrechts-Herk (B-3500), dochter van Peter Jan Martens en Anna Catharina Joris. Anna is overleden op 16-11-1918 in Kermt (B-3510), 64 jaar oud. Anna is weduwe van Antonius Scevenels (1839-1885), met wie zij trouwde op 14-05-1873 in Kuringen (B-3511).
Kinderen van Fredericus en Anna (1):
1 Lodewijk Joseph Cupers, geboren op 02-08-1880 in Kermt (B-3510). Volgt 1.1.1.2.1.
2 Anna Maria Cupers, geboren op 16-02-1883 in Kermt (B-3510). Volgt 1.1.1.2.2.
3 Petrus Josephus Cupers, geboren op 31-08-1886 in Kermt (B-3510). Volgt 1.1.1.2.3.
4 Maria Catharina Martha Cupers, geboren op 16-11-1890 in Kermt (B-3510). Volgt 1.1.1.2.4.
1.1.1.2.1 Lodewijk Joseph Cupers is geboren op 02-08-1880 in Kermt (B-3510), zoon van Fredericus Eduardus Cupers (zie 1.1.1.2) en Anna Maria Josepha Koppers. Lodewijk is overleden op 03-09-1956 in Kuringen (B-3511), 76 jaar oud. Lodewijk trouwde, 28 jaar oud, op 28-11-1908 in Kermt (B-3510) met Rosalie Hendrickx, 24 jaar oud. Rosalie is geboren op 05-05-1884 in Zonhoven (B-3520), dochter van Maria Catharine Hendrikx. Rosalie is overleden op 07-02-1959 in Kuringen (B-3511), 74 jaar oud.
Kinderen van Lodewijk en Rosalie:
1 Germaine Cupers [1.1.1.2.1.1].
2 Hubert Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.2.
3 Jozef Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.3.
4 Maria Cupers, geboren op 22-03-1913 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.1.4.
5 Maria Eliza Cupers, geboren op 25-04-1916 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.1.5.
1.1.1.2.1.2 Hubert Cupers, zoon van Lodewijk Joseph Cupers (zie 1.1.1.2.1) en Rosalie Hendrickx. Hubert trouwde met Irma Sampermans.
Kinderen van Hubert en Irma:
1 Chantal Cupers [1.1.1.2.1.2.1].
2 Claire Cupers [1.1.1.2.1.2.2].
3 Filip Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.2.3.
4 Jozef Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.2.4.
5 Mieke Cupers [1.1.1.2.1.2.5].
6 Paul Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.2.6.
7 Willy Victor Ghislain Marie Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.2.7.
1.1.1.2.1.2.3 Filip Cupers, zoon van Hubert Cupers (zie 1.1.1.2.1.2) en Irma Sampermans. Filip trouwde met Annemie Beukers.
1.1.1.2.1.2.4 Jozef Cupers, zoon van Hubert Cupers (zie 1.1.1.2.1.2) en Irma Sampermans. Jozef trouwde met Marie-Louise Peters.
Kind van Jozef en Marie-Louise:
1 Peter Cupers [1.1.1.2.1.2.4.1].
1.1.1.2.1.2.6 Paul Cupers, zoon van Hubert Cupers (zie 1.1.1.2.1.2) en Irma Sampermans. Paul trouwde met Pirette Jehaes.
Kind van Paul en Pirette:
1 Jimmy Cupers [1.1.1.2.1.2.6.1].
1.1.1.2.1.2.7 Willy Victor Ghislain Marie Cupers, zoon van Hubert Cupers (zie 1.1.1.2.1.2) en Irma Sampermans. Willy trouwde met Elianne Marie Geraldine Vanvoorden.
Kinderen van Willy en Elianne:
1 Patrick Cupers [1.1.1.2.1.2.7.1].
2 Rudi Cupers [1.1.1.2.1.2.7.2].
3 Deborah Carine Jo Cupers [1.1.1.2.1.2.7.3], geboren op 05-11-1980 in Hasselt (B-3500).
1.1.1.2.1.3 Jozef Cupers, zoon van Lodewijk Joseph Cupers (zie 1.1.1.2.1) en Rosalie Hendrickx. Jozef trouwde met Jeanne Trekels.
Kinderen van Jozef en Jeanne:
1 Marie-Louise Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.3.1.
2 Roza Cupers. Volgt 1.1.1.2.1.3.2.
1.1.1.2.1.3.1 Marie-Louise Cupers, dochter van Jozef Cupers (zie 1.1.1.2.1.3) en Jeanne Trekels. Marie-Louise trouwde met Jozef Hermans.
Kinderen van Marie-Louise en Jozef:
1 Annick Hermans [1.1.1.2.1.3.1.1].
2 Edda Hermans [1.1.1.2.1.3.1.2].
1.1.1.2.1.3.2 Roza Cupers, dochter van Jozef Cupers (zie 1.1.1.2.1.3) en Jeanne Trekels. Roza trouwde met Pierre Vanrusselt.
Kind van Roza en Pierre:
1 Marc Vanrusselt [1.1.1.2.1.3.2.1].
1.1.1.2.1.4 Maria Cupers is geboren op 22-03-1913 in Kuringen (B-3511), dochter van Lodewijk Joseph Cupers (zie 1.1.1.2.1) en Rosalie Hendrickx. Maria is overleden op 10-09-1992 in Kuringen (B-3511), 79 jaar oud. Maria trouwde, 30 jaar oud, op 25-08-1943 in Kuringen (B-3511) met Lambertus Joannes Vandevoort, 34 jaar oud. Lambertus is geboren op 06-04-1909 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Josephus Vandevoort en Maria Ludovica Reekmans. Lambertus is overleden op 25-01-1995 in Kuringen (B-3511), 85 jaar oud.
Kinderen van Maria en Lambertus:
1 Gilbert Vandevoort. Volgt 1.1.1.2.1.4.1.
2 Lucienne Vandevoort. Volgt 1.1.1.2.1.4.2.
3 Lucien Vandevoort [1.1.1.2.1.4.3], geboren op 13-12-1945 in Hasselt (B-3500). Lucien is overleden op 29-10-2004 in Hasselt (B-3500), 58 jaar oud. Hij is begraven op 02-12-2004 in Kuringen (B-3511).
1.1.1.2.1.4.1 Gilbert Vandevoort, zoon van Lambertus Joannes Vandevoort en Maria Cupers (zie 1.1.1.2.1.4). Gilbert trouwde met Monique Wouters.
Kinderen van Gilbert en Monique:
1 Evi Vandevoort [1.1.1.2.1.4.1.1].
2 Tim Vandevoort [1.1.1.2.1.4.1.2].
1.1.1.2.1.4.2 Lucienne Vandevoort, dochter van Lambertus Joannes Vandevoort en Maria Cupers (zie 1.1.1.2.1.4). Lucienne trouwde met Roger Maes.
Kinderen van Lucienne en Roger:
1 Bart Maes [1.1.1.2.1.4.2.1].
2 Els Maes [1.1.1.2.1.4.2.2].
3 Raf Maes [1.1.1.2.1.4.2.3].
1.1.1.2.1.5 Maria Eliza Cupers is geboren op 25-04-1916 in Kuringen (B-3511), dochter van Lodewijk Joseph Cupers (zie 1.1.1.2.1) en Rosalie Hendrickx. Maria is overleden in 1990 in Kuringen (B-3511), 73 of 74 jaar oud. Maria trouwde met Edouard Gilis. Edouard is geboren in 1913. Edouard is overleden in 1985 in Kuringen (B-3511), 71 of 72 jaar oud.
Kinderen van Maria en Edouard:
1 Ivo Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.1.
2 Marie-Claire Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.2.
3 Raymond Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.3.
4 Robert Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.4.
5 Roland Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.5.
6 Tony Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.6.
7 Valère Gilis. Volgt 1.1.1.2.1.5.7.
1.1.1.2.1.5.1 Ivo Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Ivo trouwde met Gerda Schoofs.
Kinderen van Ivo en Gerda:
1 Bob Gilis [1.1.1.2.1.5.1.1].
2 Stanny Gilis [1.1.1.2.1.5.1.2].
3 Sylvia Gilis [1.1.1.2.1.5.1.3].
4 Vicky Gilis [1.1.1.2.1.5.1.4].
1.1.1.2.1.5.2 Marie-Claire Gilis, dochter van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Marie-Claire trouwde met Louis Diels.
Kinderen van Marie-Claire en Louis:
1 Herman Diels [1.1.1.2.1.5.2.1].
2 Jan Diels [1.1.1.2.1.5.2.2].
3 Nele Diels [1.1.1.2.1.5.2.3].
1.1.1.2.1.5.3 Raymond Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Raymond trouwde met Vera Dekeyser.
1.1.1.2.1.5.4 Robert Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Robert trouwde met Alida Wagemans.
Kinderen van Robert en Alida:
1 Ellen Gilis [1.1.1.2.1.5.4.1].
2 Mira Gilis [1.1.1.2.1.5.4.2].
1.1.1.2.1.5.5 Roland Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Roland trouwde met Georgette Peters.
Kinderen van Roland en Georgette:
1 Kris Gilis [1.1.1.2.1.5.5.1].
2 Linda Gilis [1.1.1.2.1.5.5.2].
3 Wim Gilis [1.1.1.2.1.5.5.3].
1.1.1.2.1.5.6 Tony Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Tony trouwde met Diane Baeten.
1.1.1.2.1.5.7 Valère Gilis, zoon van Edouard Gilis en Maria Eliza Cupers (zie 1.1.1.2.1.5). Valère trouwde met Jacqueline Swijsen.
Kinderen van Valère en Jacqueline:
1 Ester Gilis [1.1.1.2.1.5.7.1].
2 Gert Gilis [1.1.1.2.1.5.7.2].
1.1.1.2.2 Anna Maria Cupers is geboren op 16-02-1883 in Kermt (B-3510), dochter van Fredericus Eduardus Cupers (zie 1.1.1.2) en Anna Maria Josepha Koppers. Anna is overleden op 06-03-1947 in Tuilt-Kuringen (B-3511), 64 jaar oud. Zij is begraven op 10-03-1947 in Kermt (B-3510). Anna trouwde, 27 jaar oud, op 12-11-1910 in Kuringen (B-3511) met Josephus Leonardus Willems, 30 jaar oud. Josephus is geboren op 03-04-1880 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Michel Willems en Maria Catharina Tille. Josephus is overleden op 05-01-1960 in Tuilt-Kuringen (B-3511), 79 jaar oud.
Kinderen van Anna en Josephus:
1 Maria Irma (Eerwaarde Zuster Marie-Aline) Willems [1.1.1.2.2.1], geboren op 03-09-1911 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden.
2 Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems, geboren op 23-01-1913 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.
3 Florentine Maria Willems, geboren op 28-10-1914 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.3.
4 Martha Hubertine Willems, geboren op 25-09-1917 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.4.
5 Josephus Bernardus Willems [1.1.1.2.2.5], geboren op 02-12-1920 in Kuringen (B-3511). Josephus is overleden op 24-08-1998 in Hasselt (B-3500), 77 jaar oud. Josephus bleef ongehuwd.
6 Roza Willems, geboren op 04-01-1923 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.6.
7 Paula Willems, geboren op 25-07-1925 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.7.
1.1.1.2.2.2 Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems is geboren op 23-01-1913 in Kuringen (B-3511), dochter van Josephus Leonardus Willems en Anna Maria Cupers (zie 1.1.1.2.2). Joanna is overleden op 10-08-1993 in Hasselt (B-3500), 80 jaar oud. Joanna trouwde, 23 jaar oud, op 07-08-1936 in Kuringen (B-3511) met Johannes Lambert Roosen, 24 jaar oud. Johannes is geboren op 03-11-1911 in Sint-Huibrechts-Lille (B-3910), zoon van Joannes Henricus Roosen en Maria Truyen. Johannes is overleden op 12-02-1983, 71 jaar oud.
Kinderen van Joanna en Johannes:
1 Valentine Maria Henriette Roosen, geboren op 19-10-1937 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.1.
2 Gisela Maria Leonarda Roosen, geboren op 20-10-1938 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.2.
3 Yvan Jean Florent Roosen, geboren op 09-12-1939 in Tuilt-Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.3.
4 Godelieve Josephine Elise Roosen [1.1.1.2.2.2.4], geboren op 02-11-1941 in Kuringen (B-3511). Godelieve is overleden op 05-12-1941 in Kuringen (B-3511), 1 maand oud.
5 Godelieve Josephine Elise Roosen, geboren op 24-10-1942 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.5.
6 Monique Hubertine Rosa Roosen, geboren op 13-11-1944 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.6.
7 Alfred Paul Leonard (Freddy) Roosen, geboren op 27-12-1945 in Tuilt-Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.7.
8 Judith Martha Elise Roosen, geboren op 20-08-1947. Volgt 1.1.1.2.2.2.8.
9 Guido Marcel Martin Roosen [1.1.1.2.2.2.9], geboren op 17-01-1950 in Kuringen (B-3511). Guido is overleden op 20-01-1950 in Kuringen (B-3511), 3 dagen oud.
10 Alain Roosen, geboren op 09-02-1952 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.2.10.
1.1.1.2.2.2.1 Valentine Maria Henriette Roosen is geboren op 19-10-1937 in Kuringen (B-3511), dochter van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Valentine trouwde met Achille Feys. Achille is geboren op 30-08-1939.
Kinderen van Valentine en Achille:
1 Johan Feys [1.1.1.2.2.2.1.1].
2 Kris Feys [1.1.1.2.2.2.1.2].
3 Myriam Feys [1.1.1.2.2.2.1.3].
4 Wim Feys [1.1.1.2.2.2.1.4].
1.1.1.2.2.2.2 Gisela Maria Leonarda Roosen is geboren op 20-10-1938 in Kuringen (B-3511), dochter van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Gisela trouwde met Romain De Raedt. Romain is geboren op 26-10-1929. Romain is overleden op 24-12-1999, 70 jaar oud.
Kinderen van Gisela en Romain:
1 Frank De Raedt. Volgt 1.1.1.2.2.2.2.1.
2 Hilde De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.2].
3 Inge De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.3].
4 Katrien De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.4].
5 Petra De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.5].
1.1.1.2.2.2.2.1 Frank De Raedt, zoon van Romain De Raedt en Gisela Maria Leonarda Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.2). Frank trouwde met Ann Mercken.
Kinderen van Frank en Ann:
1 Bram De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.1.1].
2 Jana De Raedt [1.1.1.2.2.2.2.1.2], geboren op 22-01-2007 in Genk (B-3600). Bij de geboorte woog Jana 4270 gr. en was zij 52 cm. lang.
1.1.1.2.2.2.3 Yvan Jean Florent Roosen is geboren op 09-12-1939 in Tuilt-Kuringen (B-3511), zoon van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Yvan trouwde met Irène Mewis. Irène is geboren op 24-09-1942 in Alken (B-3570), dochter van Mewis en Briers.
Kinderen van Yvan en Irène:
1 Peter Roosen, geboren op 04-04-1966 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.3.1.
2 Ann Roosen, geboren op 29-06-1967 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.3.2.
3 Kris Roosen, geboren op 08-01-1969 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.3.3.
4 Geert Roosen, geboren op 20-05-1970 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.3.4.
1.1.1.2.2.2.3.1 Peter Roosen is geboren op 04-04-1966 in Hasselt (B-3500), zoon van Yvan Jean Florent Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.3) en Irène Mewis. Peter ging samenwonen met Nancy Vranken. Nancy is geboren op 07-06-1973 in Maaseik (B-3680), dochter van Guido Vranken en Gertrude Ramaekers.
Kinderen van Peter en Nancy:
1 Jarne Roosen [1.1.1.2.2.2.3.1.1], geboren op 16-12-2005 in Genk (B-3600). Bij de geboorte woog Jarne 3250 gr. en was hij 51 cm. lang.
2 Hannelore Roosen [1.1.1.2.2.2.3.1.2], geboren op 01-07-2008 in Genk (B-3600). Bij de geboorte woog Hannelore 3230 gr. en was zij 51 cm. lang.
1.1.1.2.2.2.3.2 Ann Roosen is geboren op 29-06-1967 in Hasselt (B-3500), dochter van Yvan Jean Florent Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.3) en Irène Mewis. Ann trouwde met Max Bijnens. Max is geboren op 23-08-1967.
Kinderen van Ann en Max:
1 Ischa Bijnens [1.1.1.2.2.2.3.2.1], geboren op 14-01-1998.
2 Sigurd Bijnens [1.1.1.2.2.2.3.2.2], geboren op 02-02-2000.
3 Siebe Bijnens [1.1.1.2.2.2.3.2.3], geboren op 04-11-2003.
1.1.1.2.2.2.3.3 Kris Roosen is geboren op 08-01-1969 in Hasselt (B-3500), zoon van Yvan Jean Florent Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.3) en Irène Mewis. Kris is overleden op 25-04-2010 in Genk (B-3600), 41 jaar oud. Hij is begraven op 30-04-2010. Kris:
(1) trouwde met Astrid Gworek.
(2) ging samenwonen met Ann Dalemans.
Kinderen van Kris en Astrid:
1 Femke Roosen [1.1.1.2.2.2.3.3.2], geboren op 02-09-1999.
2 Lise Roosen [1.1.1.2.2.2.3.3.3], geboren op 12-07-2002.
Kind van Kris en Ann:
3 Jonas Roosen [1.1.1.2.2.2.3.3.1].
1.1.1.2.2.2.3.4 Geert Roosen is geboren op 20-05-1970 in Hasselt (B-3500), zoon van Yvan Jean Florent Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.3) en Irène Mewis. Geert trouwde met Els N.N..
Kinderen van Geert en Els:
1 Sofie Roosen [1.1.1.2.2.2.3.4.1], geboren op 29-08-2000.
2 Stef Roosen [1.1.1.2.2.2.3.4.2], geboren op 31-05-2003.
1.1.1.2.2.2.5 Godelieve Josephine Elise Roosen is geboren op 24-10-1942 in Kuringen (B-3511), dochter van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Godelieve trouwde met Gaston Claes. Gaston is geboren op 05-05-1942.
Kinderen van Godelieve en Gaston:
1 Dirk Claes [1.1.1.2.2.2.5.1], geboren op 26-06-1967 in Hasselt (B-3500).
2 Anja Claes, geboren op 01-03-1974 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.5.2.
1.1.1.2.2.2.5.2 Anja Claes is geboren op 01-03-1974 in Hasselt (B-3500), dochter van Gaston Claes en Godelieve Josephine Elise Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.5). Anja trouwde, 26 jaar oud, op 20-07-2000 in Herk-de-Stad (B-3540) met Christophe Tips, 25 jaar oud. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 21-07-2000 in Tuilt-Kuringen (B-3511). Christophe is geboren op 20-06-1975 in Herk-de-Stad (B-3540).
Kinderen van Anja en Christophe:
1 Kiana Tips [1.1.1.2.2.2.5.2.1], geboren op 17-01-2003 in Sint-Truiden (B-3800).
2 Yaro Tips [1.1.1.2.2.2.5.2.2], geboren op 09-04-2008 om 15:45 in Hasselt (B-3500). Bij de geboorte woog Yaro 3650 gr. en was hij 51 cm. lang.
1.1.1.2.2.2.6 Monique Hubertine Rosa Roosen is geboren op 13-11-1944 in Kuringen (B-3511), dochter van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Monique trouwde, 25 jaar oud, op 03-07-1970 met Mathy Cuppens, 24 jaar oud. Mathy is geboren op 18-02-1946 in Opglabbeek (B-3660). Mathy is overleden op 31-03-2003 in Hasselt (B-3500), 57 jaar oud.
Kinderen van Monique en Mathy:
1 Filip Cuppens, geboren op 13-04-1971 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.6.1.
2 Greet Cuppens, geboren op 13-12-1972 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.6.2.
3 Ilse Cuppens, geboren op 31-10-1975 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.6.3.
1.1.1.2.2.2.6.1 Filip Cuppens is geboren op 13-04-1971 in Hasselt (B-3500), zoon van Mathy Cuppens en Monique Hubertine Rosa Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.6). Filip trouwde, 34 jaar oud, op 24-09-2005 met Caroline Van Ermengem, 29 jaar oud. Caroline is geboren op 22-05-1976 in Antwerpen (B-2000).
Kinderen van Filip en Caroline:
1 Maarten Cuppens [1.1.1.2.2.2.6.1.1].
2 Thomas Cuppens [1.1.1.2.2.2.6.1.2].
3 Mathias Cuppens [1.1.1.2.2.2.6.1.3], geboren op 02-06-2006.
1.1.1.2.2.2.6.2 Greet Cuppens is geboren op 13-12-1972 in Hasselt (B-3500), dochter van Mathy Cuppens en Monique Hubertine Rosa Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.6). Greet ging samenwonen met Herwig Vandevoort. Herwig is geboren op 27-02-1967 in Vilvoorde (B-1800).
Kinderen van Greet en Herwig:
1 Luna Vandevoort [1.1.1.2.2.2.6.2.1], geboren op 27-11-2003.
2 Stienne Vandevoort [1.1.1.2.2.2.6.2.2], geboren op 30-06-2005.
1.1.1.2.2.2.6.3 Ilse Cuppens is geboren op 31-10-1975 in Hasselt (B-3500), dochter van Mathy Cuppens en Monique Hubertine Rosa Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.6). Ilse:
(1) trouwde, 26 jaar oud, op 24-08-2002 met Mark Phlix, 29 jaar oud. Mark is geboren op 14-02-1973 in Hasselt (B-3500).
(2) trouwde, 39 jaar oud, op 02-04-2015 met Raymond Crijns, 49 jaar oud. Raymond is geboren op 06-06-1965 in Genk.
Kinderen van Ilse en Mark:
1 Jana Phlix [1.1.1.2.2.2.6.3.1], geboren op 24-09-2003.
2 Lander Phlix [1.1.1.2.2.2.6.3.2], geboren op 13-08-2005.
1.1.1.2.2.2.7 Alfred Paul Leonard (Freddy) Roosen is geboren op 27-12-1945 in Tuilt-Kuringen (B-3511), zoon van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Alfred trouwde, 23 jaar oud, op 23-05-1969 in Kuringen (B-3511) met Vivianne Vanderbiesen, 23 jaar oud. Vivianne is geboren op 28-03-1946 in Beringen (B-3580).
Kinderen van Alfred en Vivianne:
1 Liesbet Roosen, geboren op 01-03-1972 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.7.1.
2 Katleen Roosen, geboren op 29-01-1975 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.2.7.2.
1.1.1.2.2.2.7.1 Liesbet Roosen is geboren op 01-03-1972 in Hasselt (B-3500), dochter van Alfred Paul Leonard (Freddy) Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.7) en Vivianne Vanderbiesen. Liesbet trouwde, 31 jaar oud, op 21-06-2003 in Hasselt (B-3500) met Davy Menten, 29 jaar oud. Davy is geboren op 01-11-1973 in Hasselt (B-3500).
1.1.1.2.2.2.7.2 Katleen Roosen is geboren op 29-01-1975 in Hasselt (B-3500), dochter van Alfred Paul Leonard (Freddy) Roosen (zie 1.1.1.2.2.2.7) en Vivianne Vanderbiesen. Katleen trouwde, 23 jaar oud, op 23-05-1998 in Hasselt (B-3500) met Raf Celis.
Kinderen van Katleen en Raf:
1 Sander Celis [1.1.1.2.2.2.7.2.1], geboren op 23-02-1999 in Genk (B-3600).
2 Laurine Celis [1.1.1.2.2.2.7.2.2], geboren op 18-07-2001 in Hasselt (B-3500).
3 Lennert Celis [1.1.1.2.2.2.7.2.3], geboren op 14-04-2003 in Hasselt (B-3500).
4 Casper Celis [1.1.1.2.2.2.7.2.4], geboren op 04-01-2011 in Hasselt (B-3500).
1.1.1.2.2.2.8 Judith Martha Elise Roosen is geboren op 20-08-1947, dochter van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Judith trouwde met Jo Verhelst. Jo is geboren op 04-10-1946.
1.1.1.2.2.2.10 Alain Roosen is geboren op 09-02-1952 in Kuringen (B-3511), zoon van Johannes Lambert Roosen en Joanna Clementina ’Jeanne’ Willems (zie 1.1.1.2.2.2). Alain trouwde, ongeveer 34 jaar oud, omstreeks 1986 met Suzanne Verspeeck, ongeveer 31 jaar oud. Suzanne is geboren op 10-12-1955.
1.1.1.2.2.3 Florentine Maria Willems is geboren op 28-10-1914 in Kuringen (B-3511), dochter van Josephus Leonardus Willems en Anna Maria Cupers (zie 1.1.1.2.2). Florentine is overleden op 07-04-1980, 65 jaar oud. Florentine trouwde, 29 jaar oud, op 06-05-1944 in Kuringen (B-3511) met Joseph Marcel Stephania Dekoninck, 35 jaar oud. Joseph is geboren op 19-06-1908, zoon van August Dekoninck en Maria Breugelmans. Joseph is overleden op 17-09-1975, 67 jaar oud.
Kinderen van Florentine en Joseph:
1 Marie-Claire Augusta Dekoninck, geboren op 11-02-1945. Volgt 1.1.1.2.2.3.1.
2 Gilbert Joseph Julienne Dekoninck [1.1.1.2.2.3.2], geboren op 15-03-1947. Gilbert is overleden op 31-03-1947, 16 dagen oud.
3 Gilberte Julia Leonard Dekoninck, geboren op 11-04-1948. Volgt 1.1.1.2.2.3.3.
4 Judith Martha Armanda Dekoninck, geboren op 02-11-1949. Volgt 1.1.1.2.2.3.4.
5 Jozef Louis Olga Dekoninck, geboren op 28-05-1951. Volgt 1.1.1.2.2.3.5.
1.1.1.2.2.3.1 Marie-Claire Augusta Dekoninck is geboren op 11-02-1945, dochter van Joseph Marcel Stephania Dekoninck en Florentine Maria Willems (zie 1.1.1.2.2.3). Marie-Claire is overleden op 25-03-2002, 57 jaar oud. Marie-Claire trouwde met Jan Pilatte.
Kinderen van Marie-Claire en Jan:
1 Johan Pilatte [1.1.1.2.2.3.1.1].
2 Sara Pilatte [1.1.1.2.2.3.1.2].
1.1.1.2.2.3.3 Gilberte Julia Leonard Dekoninck is geboren op 11-04-1948, dochter van Joseph Marcel Stephania Dekoninck en Florentine Maria Willems (zie 1.1.1.2.2.3). Gilberte is overleden op 15-08-1972, 24 jaar oud. Gilberte trouwde met André Wynants.
1.1.1.2.2.3.4 Judith Martha Armanda Dekoninck is geboren op 02-11-1949, dochter van Joseph Marcel Stephania Dekoninck en Florentine Maria Willems (zie 1.1.1.2.2.3). Judith trouwde met Luc Gezels.
Kinderen van Judith en Luc:
1 Nathalie Gezels [1.1.1.2.2.3.4.1].
2 Sandra Gezels [1.1.1.2.2.3.4.2].
3 Saskia Gezels [1.1.1.2.2.3.4.3].
4 Sofie Gezels [1.1.1.2.2.3.4.4].
1.1.1.2.2.3.5 Jozef Louis Olga Dekoninck is geboren op 28-05-1951, zoon van Joseph Marcel Stephania Dekoninck en Florentine Maria Willems (zie 1.1.1.2.2.3). Jozef trouwde met Christine Joris. Christine is geboren in 1953.
Kind van Jozef en Christine:
1 Philippe Joseph Fernand Dekoninck [1.1.1.2.2.3.5.1], geboren op 10-08-1979.
1.1.1.2.2.4 Martha Hubertine Willems is geboren op 25-09-1917 in Kuringen (B-3511), dochter van Josephus Leonardus Willems en Anna Maria Cupers (zie 1.1.1.2.2). Martha is overleden op 27-08-2007 in Houthalen (B-3530), 89 jaar oud. Martha trouwde, 20 jaar oud, op 12-01-1938 in Kuringen (B-3511) met Hubert Daniel Vanspauwen, 23 jaar oud. Hubert is geboren op 15-11-1914 in Sint-Lambrechts-Herk (B-3500), zoon van Petrus Vanspauwen en Anna Maria Vandendyck. Hubert is overleden op 11-06-1958 in Genk-Waterschei (B-3600), 43 jaar oud.
Kinderen van Martha en Hubert:
1 Eline Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.1].
2 Marleen Vanspauwen. Volgt 1.1.1.2.2.4.2.
3 Miet Vanspauwen. Volgt 1.1.1.2.2.4.3.
4 Murielle Vanspauwen. Volgt 1.1.1.2.2.4.4.
5 Annie Vanspauwen, geboren op 13-11-1938 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.4.5.
6 Lutgarde Marie Joseph Leonard Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.6], geboren op 11-02-1940 in Kuringen (B-3511). Lutgarde is overleden omstreeks 1952, ongeveer 12 jaar oud.
7 Yveleine Florentine Basile Vanspauwen, geboren op 26-09-1941 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.4.7.
8 Josette Yvonne Marie Vanspauwen, geboren op 19-04-1943 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.2.4.8.
9 Jean Joseph Marie Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.9], geboren op 11-10-1947 in Hasselt (B-3500). Jean is overleden op 13-10-1947 in Hasselt (B-3500), 2 dagen oud.
10 Urbain Paul François Vanspauwen, geboren op 27-06-1950 in Houthalen (B-3530). Volgt 1.1.1.2.2.4.10.
11 Luc Marcel Yvo Vanspauwen, geboren op 07-05-1954 in Houthalen (B-3530). Volgt 1.1.1.2.2.4.11.
1.1.1.2.2.4.2 Marleen Vanspauwen, dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Marleen trouwde met Henri Bomans.
Kinderen van Marleen en Henri:
1 Stephanie Bomans. Volgt 1.1.1.2.2.4.2.1.
2 Thomas Bomans [1.1.1.2.2.4.2.2].
1.1.1.2.2.4.2.1 Stephanie Bomans, dochter van Henri Bomans en Marleen Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.2). Stephanie trouwde met Wim Gielens.
Kind van Stephanie en Wim:
1 Ward Gielens [1.1.1.2.2.4.2.1.1].
1.1.1.2.2.4.3 Miet Vanspauwen, dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Miet trouwde met Rik Gubbelmans.
Kinderen van Miet en Rik:
1 Hendrik-Jan Gubbelmans [1.1.1.2.2.4.3.1].
2 Marieke Gubbelmans [1.1.1.2.2.4.3.2].
3 Willem Gubbelmans [1.1.1.2.2.4.3.3].
1.1.1.2.2.4.4 Murielle Vanspauwen, dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Murielle trouwde met Willy Borkelmans.
Kinderen van Murielle en Willy:
1 Hilde Borkelmans. Volgt 1.1.1.2.2.4.4.1.
2 Raf Borkelmans. Volgt 1.1.1.2.2.4.4.2.
1.1.1.2.2.4.4.1 Hilde Borkelmans, dochter van Willy Borkelmans en Murielle Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.4). Hilde trouwde met Geert Janssens.
Kinderen van Hilde en Geert:
1 Lotte Janssens [1.1.1.2.2.4.4.1.1].
2 Wout Janssens [1.1.1.2.2.4.4.1.2].
1.1.1.2.2.4.4.2 Raf Borkelmans, zoon van Willy Borkelmans en Murielle Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.4). Raf trouwde met Sofie Theunissen.
Kind van Raf en Sofie:
1 Jasper Borkelmans [1.1.1.2.2.4.4.2.1].
1.1.1.2.2.4.5 Annie Vanspauwen is geboren op 13-11-1938 in Hasselt (B-3500), dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Annie trouwde, 21 jaar oud, op 30-09-1960 in Houthalen (B-3530) met Jozef Louis Corthouts, 22 jaar oud. Het kerkelijk huwelijk vond plaats op 01-10-1960 in Houthalen (B-3530). Jozef is geboren op 20-10-1937 in Houthalen (B-3530), zoon van Petrus Henricus Corthouts en Florentina Vangeneugden.
Kinderen van Annie en Jozef:
1 Johan Marie Corthouts, geboren op 02-07-1961 in Toorak Gardens (Australie). Volgt 1.1.1.2.2.4.5.1.
2 Gunther Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.2], geboren op 26-04-1963 in Toorak Gardens (Australie).
3 Myriam Gracia Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.3], geboren op 13-03-1965 in Toorak Gardens (Australie).
4 Randel Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.4], geboren op 17-04-1970 in Toorak Gardens (Australie).
1.1.1.2.2.4.5.1 Johan Marie Corthouts is geboren op 02-07-1961 in Toorak Gardens (Australie), zoon van Jozef Louis Corthouts en Annie Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.5). Johan trouwde, 29 jaar oud, op 05-10-1990 in Leuven (B-3000) met Anne Marie Christens, 30 jaar oud. Anne is geboren op 30-08-1960 in Arlon (B-6700), dochter van Gustaaf Emanuel Christens en Marie Madeleine Lallemand.
Kinderen van Johan en Anne:
1 Matthias Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.1.1], geboren op 31-05-1992 in Leuven (B-3000).
2 Ann - Sofie Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.1.2], geboren op 02-06-1993 in Leuven (B-3000).
3 Nele Corthouts [1.1.1.2.2.4.5.1.3], geboren op 02-06-1993 in Leuven (B-3000).
1.1.1.2.2.4.7 Yveleine Florentine Basile Vanspauwen is geboren op 26-09-1941 in Kuringen (B-3511), dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Yveleine trouwde met Paul Briers.
Kinderen van Yveleine en Paul:
1 An Briers. Volgt 1.1.1.2.2.4.7.1.
2 Els Briers. Volgt 1.1.1.2.2.4.7.2.
3 Grietje Briers. Volgt 1.1.1.2.2.4.7.3.
4 Katleen Briers [1.1.1.2.2.4.7.4].
5 Lieve Briers. Volgt 1.1.1.2.2.4.7.5.
6 Mieke Briers. Volgt 1.1.1.2.2.4.7.6.
1.1.1.2.2.4.7.1 An Briers, dochter van Paul Briers en Yveleine Florentine Basile Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.7). An trouwde met Gino Struys.
Kinderen van An en Gino:
1 Alexandra Struys [1.1.1.2.2.4.7.1.1].
2 Zoë Sarah Astrid Struys [1.1.1.2.2.4.7.1.2].
1.1.1.2.2.4.7.2 Els Briers, dochter van Paul Briers en Yveleine Florentine Basile Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.7). Els trouwde met Bart Haesevoets.
Kinderen van Els en Bart:
1 Karel Pierre Stefan Haesevoets [1.1.1.2.2.4.7.2.1].
2 Pieter Vital Greta Haesevoets [1.1.1.2.2.4.7.2.2].
3 Sofie Eddie Kathleen Haesevoets [1.1.1.2.2.4.7.2.3].
1.1.1.2.2.4.7.3 Grietje Briers, dochter van Paul Briers en Yveleine Florentine Basile Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.7). Grietje trouwde met Kris De Belder.
Kinderen van Grietje en Kris:
1 Cas De Belder [1.1.1.2.2.4.7.3.1].
2 Lander De Belder [1.1.1.2.2.4.7.3.2].
3 Stan De Belder [1.1.1.2.2.4.7.3.3].
1.1.1.2.2.4.7.5 Lieve Briers, dochter van Paul Briers en Yveleine Florentine Basile Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.7). Lieve trouwde met Stefan Franco.
Kinderen van Lieve en Stefan:
1 Arnaud Franco [1.1.1.2.2.4.7.5.1].
2 Michiel Franco [1.1.1.2.2.4.7.5.2].
1.1.1.2.2.4.7.6 Mieke Briers, dochter van Paul Briers en Yveleine Florentine Basile Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.7). Mieke trouwde met Eddy Sikorski.
Kinderen van Mieke en Eddy:
1 Jonas Sikorski [1.1.1.2.2.4.7.6.1].
2 Thobias Sikorski [1.1.1.2.2.4.7.6.2].
1.1.1.2.2.4.8 Josette Yvonne Marie Vanspauwen is geboren op 19-04-1943 in Kuringen (B-3511), dochter van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Josette trouwde met Jacques Goossens.
Kinderen van Josette en Jacques:
1 Katrien Goossens [1.1.1.2.2.4.8.1].
2 Koen Goossens [1.1.1.2.2.4.8.2].
3 Steve Goossens [1.1.1.2.2.4.8.3].
1.1.1.2.2.4.10 Urbain Paul François Vanspauwen is geboren op 27-06-1950 in Houthalen (B-3530), zoon van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Urbain trouwde, 22 jaar oud, op 25-07-1972 in Houthalen (B-3530) met Paula Lambertine Huisman, 23 jaar oud. Paula is geboren op 12-06-1949 in Hasselt (B-3500).
Kinderen van Urbain en Paula:
1 Greet Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.10.1], geboren op 11-09-1973 in Hasselt (B-3500).
2 Kris Vanspauwen, geboren op 07-03-1975 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.4.10.2.
3 Mieke Vanspauwen, geboren op 25-09-1976 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.4.10.3.
1.1.1.2.2.4.10.2 Kris Vanspauwen is geboren op 07-03-1975 in Hasselt (B-3500), zoon van Urbain Paul François Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.10) en Paula Lambertine Huisman. Kris trouwde met Sandra Anja Gilis. Sandra is geboren op 26-04-1972 in Hasselt (B-3500), dochter van Willy Alfons Jozef Gilis en Christiana Maria Paula Lodewijckx.
Kinderen van Kris en Sandra:
1 Merel Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.10.2.1].
2 Klaas Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.10.2.2], geboren op 12-02-2003 in Hasselt (B-3500).
1.1.1.2.2.4.10.3 Mieke Vanspauwen is geboren op 25-09-1976 in Hasselt (B-3500), dochter van Urbain Paul François Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.10) en Paula Lambertine Huisman. Mieke trouwde met Michel Sauwens.
Kind van Mieke en Michel:
1 Thijl Sauwens [1.1.1.2.2.4.10.3.1].
1.1.1.2.2.4.11 Luc Marcel Yvo Vanspauwen is geboren op 07-05-1954 in Houthalen (B-3530), zoon van Hubert Daniel Vanspauwen en Martha Hubertine Willems (zie 1.1.1.2.2.4). Luc trouwde, 22 jaar oud, op 06-05-1977 in Peer (B-3990) met Magda Antoinette Bomans, 22 jaar oud. Magda is geboren op 29-03-1955 in Wijchmaal (B-3990).
Kinderen van Luc en Magda:
1 Bert Vanspauwen [1.1.1.2.2.4.11.1], geboren op 30-07-1980 in Hasselt (B-3500).
2 Leen Vanspauwen, geboren op 06-07-1982 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.4.11.2.
3 Nele Vanspauwen, geboren op 28-11-1985 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.2.4.11.3.
1.1.1.2.2.4.11.2 Leen Vanspauwen is geboren op 06-07-1982 in Hasselt (B-3500), dochter van Luc Marcel Yvo Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.11) en Magda Antoinette Bomans. Leen trouwde met Chris Cappa.
Kinderen van Leen en Chris:
1 Sibe Cappa [1.1.1.2.2.4.11.2.1], geboren op 25-04-2007 in Hasselt (B-3500).
2 Zita Cappa [1.1.1.2.2.4.11.2.2], geboren op 25-04-2007 in Hasselt (B-3500).
1.1.1.2.2.4.11.3 Nele Vanspauwen is geboren op 28-11-1985 in Hasselt (B-3500), dochter van Luc Marcel Yvo Vanspauwen (zie 1.1.1.2.2.4.11) en Magda Antoinette Bomans. Nele trouwde met Hielke Van Elburg.
1.1.1.2.2.6 Roza Willems is geboren op 04-01-1923 in Kuringen (B-3511), dochter van Josephus Leonardus Willems en Anna Maria Cupers (zie 1.1.1.2.2). Roza is overleden op 23-08-2003 in Tuilt-Kuringen (B-3511), 80 jaar oud. Roza trouwde, 25 jaar oud, op 29-09-1948 in Kuringen (B-3511) met Leopoldus Maria Josephus (Pol) Vrancken, 25 jaar oud. Leopoldus is geboren op 11-09-1923 in Kuringen (B-3511).
1.1.1.2.2.7 Paula Willems is geboren op 25-07-1925 in Kuringen (B-3511), dochter van Josephus Leonardus Willems en Anna Maria Cupers (zie 1.1.1.2.2). Paula trouwde, 24 jaar oud, op 14-06-1950 in Kuringen (B-3511) met Jean Clement Ernest Reekmans, 27 jaar oud. Jean is geboren op 16-12-1922, zoon van Lambert Reekmans en Maria Neutelaers. Jean is overleden op 06-02-2000, 77 jaar oud.
Kinderen van Paula en Jean:
1 Roland Reekmans [1.1.1.2.2.7.1], geboren op 27-07-1951. Roland is ongehuwd.
2 Anne-Marie Reekmans, geboren op 05-05-1955. Volgt 1.1.1.2.2.7.2.
1.1.1.2.2.7.2 Anne-Marie Reekmans is geboren op 05-05-1955, dochter van Jean Clement Ernest Reekmans en Paula Willems (zie 1.1.1.2.2.7). Anne-Marie trouwde, 26 jaar oud, op 05-08-1981 met Francis Nulens, 22 jaar oud. Francis is geboren op 17-09-1958.
1.1.1.2.3 Petrus Josephus Cupers is geboren op 31-08-1886 in Kermt (B-3510), zoon van Fredericus Eduardus Cupers (zie 1.1.1.2) en Anna Maria Josepha Koppers. Petrus is overleden. Petrus trouwde, 26 jaar oud, op 19-09-1912 in Kuringen (B-3511) met Maria Cecilia Bortels, 17 jaar oud. Maria is geboren op 24-03-1895 in Kuringen (B-3511), dochter van Henricus Bortels en Maria Catharine Hendrikx. Maria is overleden.
Kinderen van Petrus en Maria:
1 Constant Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.1.
2 José Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.2.
3 Julia Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.3.
4 Martinus Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.4.
5 Rene Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.5.
6 Romain Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.6.
7 Martha Cupers, geboren op 09-02-1913 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.2.3.7.
8 Rachel Cupers, geboren op 15-08-1932. Volgt 1.1.1.2.3.8.
1.1.1.2.3.1 Constant Cupers, zoon van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Constant trouwde met Margareta Borgers.
Kinderen van Constant en Margareta:
1 Kristine Cupers [1.1.1.2.3.1.1].
2 Patrick Cupers [1.1.1.2.3.1.2].
1.1.1.2.3.2 José Cupers, dochter van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. José trouwde met Albert (Bèrke) Verheyen. Albert is geboren op 26-05-1927 in Schaffen (B-3290). Albert is overleden op 20-09-2008 in Hasselt (B-3500), 81 jaar oud. Hij is begraven op 25-09-2008 in Tuilt-Kuringen (B-3511).
Kinderen van José en Albert:
1 Dirk Verheyen [1.1.1.2.3.2.1].
2 Peter Verheyen [1.1.1.2.3.2.2].
1.1.1.2.3.3 Julia Cupers, dochter van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Julia trouwde met François Goovaerts.
Kinderen van Julia en François:
1 Claire Goovaerts [1.1.1.2.3.3.1].
2 Hilaire Goovaerts. Volgt 1.1.1.2.3.3.2.
1.1.1.2.3.3.2 Hilaire Goovaerts, zoon van François Goovaerts en Julia Cupers (zie 1.1.1.2.3.3). Hilaire trouwde met Lisette Billen.
Kinderen van Hilaire en Lisette:
1 Elke Goovaerts [1.1.1.2.3.3.2.1].
2 Inge Goovaerts [1.1.1.2.3.3.2.2].
1.1.1.2.3.4 Martinus Cupers, zoon van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Martinus trouwde met Roza Frederix.
Kinderen van Martinus en Roza:
1 Benny Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.4.1.
2 Luc Cupers [1.1.1.2.3.4.2].
3 Petra Cupers [1.1.1.2.3.4.3].
1.1.1.2.3.4.1 Benny Cupers, zoon van Martinus Cupers (zie 1.1.1.2.3.4) en Roza Frederix. Benny trouwde met Sonja Vreven.
Kinderen van Benny en Sonja:
1 Cupers [1.1.1.2.3.4.1.1].
2 Cupers [1.1.1.2.3.4.1.2].
3 Timmy Cupers [1.1.1.2.3.4.1.3].
1.1.1.2.3.5 Rene Cupers, zoon van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Rene trouwde met Jeanette Mees.
Kinderen van Rene en Jeanette:
1 Lucien Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.5.1.
2 Lucienne Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.5.2.
3 Simonne Cupers. Volgt 1.1.1.2.3.5.3.
1.1.1.2.3.5.1 Lucien Cupers, zoon van Rene Cupers (zie 1.1.1.2.3.5) en Jeanette Mees. Lucien trouwde met Paula Fabry.
Kind van Lucien en Paula:
1 Gert Cupers [1.1.1.2.3.5.1.1].
1.1.1.2.3.5.2 Lucienne Cupers, dochter van Rene Cupers (zie 1.1.1.2.3.5) en Jeanette Mees. Lucienne trouwde met Pierre Lambrighs.
Kind van Lucienne en Pierre:
1 Ellen Lambrighs [1.1.1.2.3.5.2.1].
1.1.1.2.3.5.3 Simonne Cupers, dochter van Rene Cupers (zie 1.1.1.2.3.5) en Jeanette Mees. Simonne trouwde met Richard Claes.
Kinderen van Simonne en Richard:
1 Sandra Claes [1.1.1.2.3.5.3.1].
2 Tim Claes [1.1.1.2.3.5.3.2].
1.1.1.2.3.6 Romain Cupers, zoon van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Romain trouwde met Mia Gilissen.
1.1.1.2.3.7 Martha Cupers is geboren op 09-02-1913 in Kuringen (B-3511), dochter van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Martha is overleden op 21-01-2007 in Hasselt (B-3500), 93 jaar oud. Zij is begraven op 25-01-2007. Martha trouwde met Jozef Vossen. Jozef is overleden.
Kinderen van Martha en Jozef:
1 Norbert Vossen. Volgt 1.1.1.2.3.7.1.
2 Theo Vossen. Volgt 1.1.1.2.3.7.2.
1.1.1.2.3.7.1 Norbert Vossen, zoon van Jozef Vossen en Martha Cupers (zie 1.1.1.2.3.7). Norbert trouwde met Godelieve Dierckx.
Kind van Norbert en Godelieve:
1 Nico Vossen. Volgt 1.1.1.2.3.7.1.1.
1.1.1.2.3.7.1.1 Nico Vossen, zoon van Norbert Vossen (zie 1.1.1.2.3.7.1) en Godelieve Dierckx. Nico trouwde met Katrien Welkenhuysen.
Kinderen van Nico en Katrien:
1 Giel Vossen [1.1.1.2.3.7.1.1.1].
2 Noor Vossen [1.1.1.2.3.7.1.1.2].
1.1.1.2.3.7.2 Theo Vossen, zoon van Jozef Vossen en Martha Cupers (zie 1.1.1.2.3.7). Theo trouwde met Adula Luyckx.
Kind van Theo en Adula:
1 Karolien Vossen [1.1.1.2.3.7.2.1].
1.1.1.2.3.8 Rachel Cupers is geboren op 15-08-1932, dochter van Petrus Josephus Cupers (zie 1.1.1.2.3) en Maria Cecilia Bortels. Rachel trouwde met Marcel Motmans. Marcel is geboren op 03-01-1928.
Kinderen van Rachel en Marcel:
1 Danny Motmans, geboren op 17-04-1957. Volgt 1.1.1.2.3.8.1.
2 Carla Motmans, geboren op 07-09-1960. Volgt 1.1.1.2.3.8.2.
1.1.1.2.3.8.1 Danny Motmans is geboren op 17-04-1957, zoon van Marcel Motmans en Rachel Cupers (zie 1.1.1.2.3.8). Danny trouwde met Bénérice Graulus. Bénérice is geboren op 17-02-1960.
Kinderen van Danny en Bénérice:
1 Deborah Motmans [1.1.1.2.3.8.1.1], geboren op 05-05-1982.
2 Joyce Motmans [1.1.1.2.3.8.1.2], geboren op 05-02-1986.
1.1.1.2.3.8.2 Carla Motmans is geboren op 07-09-1960, dochter van Marcel Motmans en Rachel Cupers (zie 1.1.1.2.3.8). Carla trouwde met Patrick Hugaerts. Patrick is geboren op 11-03-1959.
1.1.1.2.4 Maria Catharina Martha Cupers is geboren op 16-11-1890 in Kermt (B-3510), dochter van Fredericus Eduardus Cupers (zie 1.1.1.2) en Anna Maria Josepha Koppers. Maria is overleden op 13-12-1976 in Hasselt (B-3500), 86 jaar oud. Zij is begraven op 16-12-1976 inBocholt (B-3950). Maria trouwde, 19 jaar oud, op 10-09-1910 in Hasselt (B-3500) met Leonardus Scevenels, 26 jaar oud. Leonardus is geboren op 14-11-1883 in Kuringen (B-3511), zoon van Antonius Scevenels en Anna Catherine Martens. Leonardus is overleden op 01-02-1968 in Bocholt (B-3950), 84 jaar oud. Hij is begraven op 05-02-1968 in Bocholt (B-3950).
Kinderen van Maria en Leonardus:
2 Paul Louis Scevenels, geboren op 28-02-1915 in Hasselt (B-3500). Volgt 1.1.1.2.4.2.
3 George Hubert Scevenels, geboren op 08-02-1921 in Bocholt (B-3950). Volgt 1.1.1.2.4.3.
4 Yvonne Anna Maria Scevenels, geboren op 10-08-1922 in Bocholt (B-3950). Volgt 1.1.1.2.4.4.
5 Marie-Jose (Jose) Scevenels, geboren op 11-11-1928 in Bocholt (B-3950). Volgt 1.1.1.2.4.5.
1.1.1.3 Maria Catharina Cupers is geboren op 09-07-1858 in Kuringen (B-3511), dochter van Louis Arnoldus Cupers (zie 1.1.1) en Johanna Peumans. Maria is overleden. Maria trouwde, 21 jaar oud, op 07-04-1880 in Kuringen (B-3511) met Petrus Joannes Mangelschots, 27 jaar oud. Petrus is geboren op 16-01-1853 in Heusden (B-3550), zoon van Joannes Matheus Mangelschots en Maria Joanna Rogiers. Petrus is overleden.
Kinderen van Maria en Petrus:
1 Maria Mangelschots [1.1.1.3.1], geboren op 26-03-1881 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden.
2 Joanna Maria Blondina Mangelschots, geboren op 16-11-1882 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.1.1.3.2.
1.1.1.3.2 Joanna Maria Blondina Mangelschots is geboren op 16-11-1882 in Kuringen (B-3511), dochter van Petrus Joannes Mangelschots en Maria Catharina Cupers (zie 1.1.1.3). Joanna is overleden. Joanna trouwde, 19 jaar oud, op 16-08-1902 in Kermt (B-3510) met Pieter Hendrik Corthouts, 23 jaar oud. Pieter is geboren op 12-09-1878 in Zolder (B-3550), zoon van Felix Corthouts en Rosalia Audriaens. Pieter is overleden in Montegnée (B-4420).
Kinderen van Joanna en Pieter:
1 Petrus Isidorus Corthouts [1.1.1.3.2.1], geboren op 06-09-1903 in Kuringen (B-3511). Petrus is overleden.
2 Rosalia Corthouts, geboren op 09-08-1907 in Ans (B-4430). Volgt 1.1.1.3.2.2.
1.1.1.3.2.2 Rosalia Corthouts is geboren op 09-08-1907 in Ans (B-4430), dochter van Pieter Hendrik Corthouts en Joanna Maria Blondina Mangelschots (zie 1.1.1.3.2). Rosalia is overleden op 15-12-1977 in Hasselt (B-3500), 70 jaar oud. Rosalia trouwde met Hector Emile Schraepen. Hector is geboren in 1901. Hector is overleden in 1993, 91 of 92 jaar oud. Hij is begraven in Tuilt-Kuringen (B-3511).
Kind van Rosalia en Hector:
1 Jean Schraepen [1.1.1.3.2.2.1], geboren omstreeks 1937.
1.1.2 Elisabeth Joseph Cupers is geboren op 11-02-1817 in Kuringen (B-3511), dochter van Chretien Cupers (zie 1.1) en Anna Maria Derwael. Elisabeth is overleden op 31-08-1850 in Kuringen (B-3511), 33 jaar oud. Elisabeth trouwde, 33 jaar oud, op 21-08-1850 in Kuringen (B-3511) met Henricus Vrancken, 31 jaar oud. Henricus is geboren op 12-01-1819 in Zolder (B-3550), zoon van Petrus Joannes Vrancken en Ide Maria Poelmans. Henricus is overleden.
1.2 Arnoldus Cupers, zoon van Arnoldus Cupers (zie 1) en Anna Maria Adriaens. Hij is gedoopt op 18-03-1778 in Kermt (B-3510). Arnoldus is overleden. Arnoldus trouwde, 24 jaar oud, op 25-02-1803 in Kuringen (B-3511) met Anne Catherine Schurmans, 24 jaar oud. Anne is een dochter van Petrus Schurmans en Anna Maria Polmans. Zij is gedoopt op 26-06-1778 in Schulen (B-3540). Anne is overleden.
1.3 Anna Elisabeth Cupers, dochter van Arnoldus Cupers (zie 1) en Anna Maria Adriaens. Zij is gedoopt in 1781 in Kermt (B-3510). Anna is overleden op 21-02-1839 in Kuringen (B-3511), 57 of 58 jaar oud. Anna trouwde, 26 of 27 jaar oud, op 06-05-1808 in Kuringen (B-3511) met Joannes Libertus Maes, 54 of 55 jaar oud. Joannes is een zoon van Renerus Maes en Anna Corthouts. Hij is gedoopt in 1753 in Kermt (B-3510). Joannes is overleden op 13-02-1827 in Kuringen (B-3511), 73 of 74 jaar oud.
Kinderen van Anna en Joannes:
1 Renerus Maes, geboren op 26-06-1808 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.1.
2 Petrus Arnoldus Maes [1.3.2], geboren op 24-05-1810 in Kuringen (B-3511). Petrus is overleden op 13-12-1877 in Kuringen (B-3511), 67 jaar oud.
3 Joannes Maes [1.3.3], geboren op 05-10-1812 in Kuringen (B-3511). Joannes is overleden op 14-10-1812 in Kuringen (B-3511), 9 dagen oud.
4 Joannes Maes, geboren op 14-08-1814 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.4.
5 Dorothea Maes, geboren op 02-09-1818 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.5.
1.3.1 Renerus Maes is geboren op 26-06-1808 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Libertus Maes en Anna Elisabeth Cupers (zie 1.3). Renerus is overleden op 27-05-1889 in Kuringen (B-3511), 80 jaar oud. Renerus trouwde, 26 jaar oud, op 22-02-1835 in Kermt (B-3510) met Anna Maria Munters, 37 jaar oud. Anna is geboren op 25-09-1797 in Kermt (B-3510). Anna is overleden.
Kind van Renerus en Anna:
1 Josephus Renier Maes, geboren op 14-01-1828 in Kermt (B-3510). Volgt 1.3.1.1.
1.3.1.1 Josephus Renier Maes is geboren op 14-01-1828 in Kermt (B-3510), zoon van Renerus Maes (zie 1.3.1) en Anna Maria Munters. Josephus is overleden. Josephus trouwde, 53 jaar oud, op 21-10-1881 in Kuringen (B-3511) met Maria Ludovica Cleeren, 34 jaar oud. Maria is geboren op 30-01-1847 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden.
1.3.4 Joannes Maes is geboren op 14-08-1814 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Libertus Maes en Anna Elisabeth Cupers (zie 1.3). Joannes is overleden op 09-03-1889 in Kuringen (B-3511), 74 jaar oud. Joannes trouwde, 54 jaar oud, op 04-02-1869 in Kermt (B-3510) met Anna Maria Copermans, 24 jaar oud. Anna is geboren op 13-01-1845 in Stevoort (B-3512), dochter van Jan (Joannes) Copermans en Maria (Anna Maria) Iliaens. Anna is overleden op 02-01-1881 in Kuringen (B-3511), 35 jaar oud.
Kinderen van Joannes en Anna:
1 Petrus Joannes Maes, geboren op 26-10-1870 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.4.1.
2 Henricus Josephus Maes [1.3.4.2], geboren op 26-10-1872 in Kuringen (B-3511). Henricus is overleden.
3 Regnier Joseph Maes [1.3.4.3], geboren op 20-08-1876 in Kuringen (B-3511). Regnier is overleden.
4 Nicolaas Maes, geboren op 19-10-1877 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.4.4.
5 Victor Alphonsus Maes [1.3.4.5], geboren op 29-08-1879 in Kuringen (B-3511). Victor is overleden op 14-05-1880 in Kuringen (B-3511), 8 maanden oud.
1.3.4.1 Petrus Joannes Maes is geboren op 26-10-1870 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Maes (zie 1.3.4) en Anna Maria Copermans. Petrus is overleden. Petrus trouwde, 33 jaar oud, op 26-03-1904 in Kermt (B-3510) met Maria Theresia Vandevoordt, 23 jaar oud. Maria is geboren op 02-10-1880 in Kermt (B-3510). Maria is overleden.
Kind van Petrus en Maria:
1 Josephus Maes [1.3.4.1.1], geboren op 16-09-1903 in Kermt (B-3510). Josephus is overleden.
1.3.4.4 Nicolaas Maes is geboren op 19-10-1877 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Maes (zie 1.3.4) en Anna Maria Copermans. Nicolaas is overleden. Nicolaas trouwde, 21 jaar oud, op 05-04-1899 in Jemeppe-sur-Sambre (B-5190) met Louisa Scherpenbergs, 27 jaar oud. Louisa is geboren op 29-03-1872 in Halen (B-3545). Louisa is overleden.
Kinderen van Nicolaas en Louisa:
1 Maria Delphine Maes [1.3.4.4.1], geboren op 03-05-1890 in Saint-Nicolas (B-4420). Maria is overleden.
2 Joseph Martin Maes [1.3.4.4.2], geboren op 20-07-1893 in Saint-Nicolas (B-4420). Joseph is overleden.
3 Irma Catharina Maes [1.3.4.4.3], geboren op 03-06-1899 in Jemeppe-sur-Sambre (B-5190). Irma is overleden.
4 Maria Philomena Maes [1.3.4.4.4], geboren op 20-01-1901 in Jemeppe-sur-Sambre (B-5190). Maria is overleden.
1.3.5 Dorothea Maes is geboren op 02-09-1818 in Kuringen (B-3511), dochter van Joannes Libertus Maes en Anna Elisabeth Cupers (zie 1.3). Dorothea is overleden op 18-07-1897 in Kuringen (B-3511), 78 jaar oud. Dorothea:
(1) trouwde, 34 jaar oud, op 02-02-1853 in Alken (B-3570) met Joannes Arnoldus Schuermans, 30 jaar oud. Joannes is geboren op 12-09-1822 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Leonardus Schuermans en Ida Maria Nijs. Joannes is overleden op 20-09-1863 in Kuringen (B-3511), 41 jaar oud. Joannes is weduwnaar van Maria Elisabeth Vanstraelen (1825-1851), met wie hij trouwde op 09-02-1850 in Kuringen (B-3511).
(2) trouwde, 50 jaar oud, op 15-10-1868 in Kuringen (B-3511) met Petrus Henricus Feyen, 51 jaar oud. Petrus is geboren op 10-02-1817 in Beringen (B-3580), zoon van Joannes Michel Feyen en Maria Theresia Dams. Petrus is overleden op 08-04-1877 in Kuringen (B-3511), 60 jaar oud.
Kinderen van Dorothea en Joannes:
1 Ide Maria Schuermans [1.3.5.1], geboren op 31-10-1853 in Kuringen (B-3511). Ide is overleden op 30-12-1857 in Kuringen (B-3511), 4 jaar oud.
2 Leopoldus Schuermans, geboren op 21-08-1855 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.5.2.
3 Emile Regnier Schuermans [1.3.5.3], geboren op 26-06-1857 in Kuringen (B-3511). Emile is overleden op 23-08-1857 in Kuringen (B-3511), 1 maand oud.
4 Arnoldus Alphonsus Schuermans [1.3.5.4], geboren op 31-10-1858 in Kuringen (B-3511). Arnoldus is overleden op 02-10-1881 in Kuringen (B-3511), 22 jaar oud.
5 Maria Virgenia Schuermans, geboren op 27-03-1861 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.5.5.
6 Schuermans [1.3.5.6], levenloos geboren kind, geboren op 28-03-1861 in Kuringen (B-3511).
1.3.5.2 Leopoldus Schuermans is geboren op 21-08-1855 in Kuringen (B-3511), zoon van Joannes Arnoldus Schuermans en Dorothea Maes (zie 1.3.5). Leopoldus is overleden. Leopoldus:
(1) trouwde, 33 jaar oud, op 13-07-1889 in Kermt (B-3510) met Anna Blonina Vanderstraeten, 25 jaar oud. Anna is geboren op 05-09-1863 in Kermt (B-3510), dochter van Willem Josephus Vanderstraeten en Maria Anna Elisabeth Josepha Adriaens. Anna is overleden.
(2) trouwde, 42 jaar oud, op 03-03-1898 in Kermt (B-3510) met Louisa Gertrudis Vanderstraeten, 19 jaar oud. Louisa is geboren op 14-01-1879 in Kermt (B-3510), dochter van Willem Josephus Vanderstraeten en Maria Anna Elisabeth Josepha Adriaens. Louisa is overleden op 31-08-1900 in Kuringen (B-3511), 21 jaar oud.
Kinderen van Leopoldus en Anna:
1 Frans Schuermans, geboren op 07-12-1889 in Kermt (B-3510). Volgt 1.3.5.2.1.
2 Maria Ludovica Dorothea Schuermans [1.3.5.2.2], geboren op 21-05-1891 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden op 05-08-1898 in Kuringen (B-3511), 7 jaar oud.
3 Petrus Mathijs Schuermans [1.3.5.2.3], geboren op 04-03-1893 in Kuringen (B-3511). Petrus is overleden op 30-01-1898 in Kuringen (B-3511), 4 jaar oud.
4 Josephus Julianus Schuermans [1.3.5.2.4], geboren op 05-05-1895 in Kuringen (B-3511). Josephus is overleden.
5 Clementina Apollonia Schuermans [1.3.5.2.5], geboren op 20-06-1896 in Kuringen (B-3511). Clementina is overleden op 22-07-1896 in Kermt (B-3510), 1 maand oud.
Kinderen van Leopoldus en Louisa:
6 Maria Irma Schuermans [1.3.5.2.6], geboren op 10-08-1898 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden op 20-02-1900 in Kuringen (B-3511), 1 jaar oud.
7 Arthur Leonardus Schuermans [1.3.5.2.7], geboren op 25-07-1900 in Kuringen (B-3511). Arthur is overleden op 10-08-1900 in Kuringen (B-3511), 16 dagen oud.
1.3.5.2.1 Frans Schuermans is geboren op 07-12-1889 in Kermt (B-3510), zoon van Leopoldus Schuermans (zie 1.3.5.2) en Anna Blonina Vanderstraeten. Frans is overleden op 03-04-1949 in Kuringen (B-3511), 59 jaar oud. Frans trouwde, 24 jaar oud, op 25-11-1914 in Kuringen (B-3511) met Joanna Christina Eugenia Grosemans, 21 jaar oud. Joanna is geboren op 09-07-1893 in Kuringen (B-3511), dochter van Joannes Emile Theofile Grosemans en Joanna Stephania Cox. Joanna is overleden op 06-02-1967 in Kuringen (B-3511), 73 jaar oud.
1.3.5.5 Maria Virgenia Schuermans is geboren op 27-03-1861 in Kuringen (B-3511), dochter van Joannes Arnoldus Schuermans en Dorothea Maes (zie 1.3.5). Maria is overleden. Maria trouwde, 26 jaar oud, op 16-09-1887 in Kuringen (B-3511) met Antonius Franciscus Brandel, 57 jaar oud. Antonius is geboren op 24-12-1829 in Hasselt (B-3500). Antonius is overleden.
Kinderen van Maria en Antonius:
1 S.N. Brandel [1.3.5.5.1], levenloos geboren kind, geboren op 15-12-1891 in Kuringen (B-3511).
2 Maria Hubertina Brandel [1.3.5.5.2], geboren op 15-11-1893 in Kuringen (B-3511). Maria is overleden op 05-11-1896 in Kuringen (B-3511), 2 jaar oud.
3 Emma Maria Blondina Brendel, geboren op 30-03-1896 in Kuringen (B-3511). Volgt 1.3.5.5.3.
1.3.5.5.3 Emma Maria Blondina Brendel is geboren op 30-03-1896 in Kuringen (B-3511), dochter van Antonius Franciscus Brandel en Maria Virgenia Schuermans (zie 1.3.5.5). Emma is overleden op 11-01-1978 in Kuringen (B-3511), 81 jaar oud. Emma trouwde, 19 jaar oud, op 14-08-1915 in Kuringen (B-3511) met Gustaaf Marie Joannes Petrus Becks, 29 jaar oud. Gustaaf is geboren op 21-08-1885 in Hasselt (B-3500). Gustaaf is overleden op 15-11-1945 in Kuringen (B-3511), 60 jaar oud.
Gegenereerd met Aldfaer versie 6.1 op 27-12-2015 09:33:39 door Scevenels Luc